У роздуме.

18 жніўня адбыўся трэці тур Чэмпіянату. Прапануем вынікі.

«Аўта» – «Маладзёжка» 10: 2 (4: 0)

1:0 – Карлянок Яўген (04. Пташук Дзяніс).

Жоўтая картка – Карлянок Яўген «Аўта» (05. за неспартыўныя).

2:0 – Карлянок Яўген (11).

3:0 – Карлянок Яўген (12).

4:0 – Карлянок Яўген (18).

5:0 – Шылкін Яўген (21. Пташук Дзяніс).

6:0 – Сяргееў Арцём (23. Кісялёў Уладзіслаў).

7:0 – Кісялёў Уладзіслаў (24. Сяргееў Арцём).

7:1 – Шылко Андрэй (31. Кашко Аляксей).

8:1 – Пташук Дзяніс (33).

9:1 – Карлянок Яўген (34).

10:1 – Карлянок Яўген (37. з пенальці).

10:2 – Барташ Аляксандр (38).

Лепшы ігрок матчу – Карлянок Яўген «Аўта»

«Беразінцы» – «Union»  2:2 (0:0)

1:0 – Ермакоў Арцём (22).

1:1 – Захарэвіч Захар (23).

Жоўтае картка – Шашоў Аляксандр «Union» (25. за неспартыўныя).

Жоўтая картка – Шашоў Віктар «Union» (28. за неспартыўныя).

2:1 – Янель Дзмітры (29. Дараховіч Кірыл).

2:2 – Шашоў Віктар (33).

Жоўтая картка – Захарэвіч Захар «Union» (36. за неспартыўныя).

Лепшы ігрок матчу – Ермакоў Арцём «Беразінцы»

ЛСК «ІВА» – «Old School» 3: 2 (1:2)

0:1 – Шафаловіч Аляксей (13. Ганчароў Дзмітры).

1:1 – Асіповіч Андрэй (19. Яхнавец Андрэй).

1:2 – Абрамовіч Дзмітрый (20).

2: 2 – Палянскі Аляксандр (25. Гісіч Вадзім).

3: 2 – Ясюкевіч Яўген (36. Гісіч Вадзім).

Жоўтая картка – Мелех Мікіта «Old School» (40. за неспартыўныя).

Лепшы ігрок матчу – Мелех Мікіта «Old School».

Матч тура «Металург» – «Dilis» 2: 4 (1: 2)

1:0 – Скаскевіч Яўген (03).

1:1 – Кікар Аляксей (05. Ціткоў Вадзім).

1:2 – Фалей Ілля (13).

Жоўтая картка – Пачуйко Аляксандр «Dilis» (19. за неспартыўныя)

Жоўтая картка – Пальчэўскі Аляксей «Металург» (20. за небяспечную гульню).

1:3 – Ціткоў Дзяніс (28. Ігнацьеў Анатоль).

Жоўтая картка – Клімовіч Іван «Dilis» (34. за неспартыўныя).

1:4 – Ціткоў Дзяніс (39. Ігнацьеў Анатоль).

2:4 – Жаўняровіч Дзяніс (40. Пальчэўскі Аляксей).

Лепшы ігрок матчу: Ціткоў Дзяніс «Dilis»

Зборная трэцяга тура:

Мелех Мікіта «Old School»

Гісіч Вадзім ЛСК «ІВА»

Ермакоў Арцём «Беразінцы»

Карлянок Яўген «Аўта»

(3) Ціткоў Дзяніс «Dilis»

Суддзі:

Жукоўскі Уладзімір (Маладзечна).

Мацюшонак Ігар (Маладзечна).

Лепшы ігрок трэцяга тура – Мелех Мікіта «Old School»

Зборная чэмпіянату:

(2) Вайда Аляксандр «Аўта»

Карлянок Яўген «Аўта»

(2) Ціткоў Дзяніс «Dilis»

(2) Ціткоў Вадзім «Dilis»

(2) Ярашэвіч Аляксандр ЛСК «ІВА»

Фота і інфаграфіка забяспечаныя арганізатарамі Чэмпіянату.