1 верасня зладзілі сёмы тур спаборнніцтваў. Вось якія вынікі атрымаліся.

ЛСК «ІВА» (Маладзечна) – «Беразінцы»(Маладзечанскі раён) 3:2 (3:2)

1:0 – Гісіч Вадзім (05. Юхнавец Андрэй).

1:1 – Ермакоў Арцём (06. Арловіч Сяргей).

2:1 – Юхнавец Андрэй (09. Ярашэвіч Аляксандр)

3:1 – Пятроў Павел (10. гол у свае вароты).

3: 2 – Карповіч Аляксандр (18).

Жоўтая картка – Арловіч Сяргей «Беразінцы » (Маладзечанскі раён) (28. за неспартыўныя).

Лепшы ігрок матчу – Рудзянкоў Сяргей ЛСК «ІВА» (Маладзечна)

«Old School» (Маладзечна) – «Dilis» (Маладзечна) 3: 5 (1: 2)

0: 1- Ціткоў Вадзім (01. Ціткоў Дзяніс).

1:1 – Ганчароў Дзмітры (10. Варэнікаў Аляксандр).

1:2 – Ціткоў Дзяніс (13. Германовіч Сяргей).

1:3 – Кукель Віталь (29).

1:4 – Ціткоў Вадзім (31. Ціткоў Дзяніс).

2:4 – Герасевіч Аляксандр (37. Смаленскі Андрэй).

2: 5 – Фалей Ілля (40).

3: 5 – Ганчароў Дзмітры (40. Смаленскі Андрэй).

Лепшы ігрок матчу: Ціткоў Вадзім «Dilis» (Маладзечна)

«Аўта» (Маладзечна) – «Sporting» (Маладзечна) 5: 2 (2 1)

1:0 – Карлёнок Яўген (04. Стрыхар Сцяпан).

2:0 – Карлёнок Яўген (09. Янэль Юры).

2:1 – Раманоўскі Віктар (18).

3:1 – Кісялёў Уладзіслаў (25).

Жоўтая картка – Шылкін Яўген «Аўта» (Маладзечна) (33. за неспартыўныя).

4:1 – Кісялёў Уладзіслаў (37. Стрыхар Сцяпан).

4:2 – Раманоўскі Віктар (38).

5:2 – Пташук Дзяніс (40. Сяргееў Арцём).

Лепшы ігрок матчу – Кісялёў Уладзіслаў «Аўта» (Маладзечна)

Матч тура «Маладзёжку» (Маладзечна) – «Union» (Смаргонь) 3: 6 (2: 2)

1: 0 – Саханько Дзяніс (04).

1: 1 – Руновіч Сяргей (07. Дак Арцём).

1: 2 – Шашоў Аляксандр (14).

2: 2 – Шылко Андрэй (18).

2: 3 – Захарэвіч Захар (22. грудзіны Андрэй).

2: 4 – Захарэвіч Захар (28. Кузьменка Пётр).

2: 5 – Захарэвіч Захар (29. Кузьменка Пётр).

2: 6 – Захарэвіч Захар (30).

3: 6 – Саханько Дзяніс (35. Шылко Андрэй).

Жоўтая картка – Саханько Дзяніс «Маладзёжка» (Маладзечна) (37. за неспартыўныя).

Жоўтая картка – Грудзіка Андрэй «Union» (Смаргонь) (37. за неспартыўныя).

Жоўтая картка – Барташ Аляксандр «Маладзёжка» (Маладзечна) (40. за небяспечную гульню).

Жоўтая картка – Шашоў Віктар «Union» (Смаргонь) (40. за неспартыўныя).

Лепшы ігрок матча – Захарэвіч Захар «Union» (Смаргонь)

Зборная сёмага тура:

Унукоўскі Аляксей «Sporting» (Маладзечна)

Рудзянкоў Сяргей ЛСК «ІВА» (Маладзечна)

Кісялёў Уладзіслаў «Аўта» (Маладзечна)

(2) Захарэвіч Захар «Union» (Смаргонь)

(4) Ціткоў Вадзім «Dilis» (Маладзечна)

Суддзі:

Жукоўскі Уладзімір (Маладзечна)

Майцюшонак Ігар (Маладзечна)

Лепшы ігрок сёмага тура – Захарэвіч Захар «Union» (Смаргонь)

 

Зборная чэмпіянату:

(6) Вайда Аляксандр «Аўта» (Маладзечна)

(3) Ярашэвіч Аляксандр ЛСК «ІВА» (Маладзечна)

(5) Ціткоў Дзяніс «Dilis» (Маладзечна)

(4) Ціткоў Вадзім «Dilis» (Маладзечна)

Інфаграфіка арганізатараў.