Каманда «Old School» у восьмым туры згуляла лепш, чым за ўсе гады выступлення на Чэмпіянаце. Фота забяспечанае арганізатарамі.

Восьмы тур спаборніцтваў прайшоў 5 верасня. Ён завяршыўся з наступнымі вынікамі.

«Dilis» (Маладзечна) – «Union» (Смаргонь) 4:3 (3:1)

1:0 – Каратай Яўген (04).

2:0 – Грыбовіч Аляксандр (06).

2:1 – Рунович Сяргей (11. Кузьмянок Пётр).

3:1 – Ціткоў Вадзім (15. Ціткоў Дзяніс).

Жоўтая картка – Руновіч Сяргей «Union» (Смаргонь) (16. за неспартыўныя).

Жоўтая картка – Захарэвіч Захар «Union» (Смаргонь) (16. за неспартыўныя).

3: 2 – Захарэвіч Захар (21).

4: 2 – Ігнацьеў Анатоль (28. Ціткоў Вадзім).

4: 3 – Захарэвіч Захар (31. са штрафнога).

Жоўтая картка – Ціткоў Вадзім «Dilis» (Маладзечна) (34. за неспартыўныя).

Лепшы ігрок матчу – Ігнацьеў Анатоль «Dilis» (Маладзечна)

«Old School» (Маладзечна) – «Sporting» (Маладзечна) 5:0 (2:0)

1:0 – Варэнікаў Аляксандр (10).

2:0 – Герасевіч Аляксандр (13).

3:0 – Ганчароў Дзмітры (28).

4:0 -Унукоўскі Аляксей (29. гол у свае вароты).

5:0 – Варэнікаў Аляксандр (38. Смаленскі Андрэй).

Лепшы ігрок матчу – Варэнікаў Аляксандр «Old School» (Маладзечна)

«Маладзёжка»(Маладзечна) – «Беразінцы» (Маладзечанскі раён) 2:6 (1:1)

0: 1 – Янэль Дзмітры (12).

1: 1 – Шылко Андрэй (14. Барташ Аляксандр).

1: 2 – Дараховіч Кірыл (22. Бажко Уладзіслаў).

1: 3 – Марцінкевіч Андрэй (23. Сідараў Яўген).

2: 3 – Кохан Ігар (24).

2: 4 – Ермакоў Арцём (26. Сідараў Яўген).

2: 5 – Дараховіч Кірыл (28).

2: 6 – Ермакоў Арцём (32. Янель Дзмітрый).

Лепшы ігрок матчу – Янэль Дзмітрый «Беразінцы» (Маладзечанскі раён).

Матч тура «Аўта» (Маладзечна) – «Металург» (Маладзечна) 2:3 (1:1)

1:0 – Янэль Юры (05).

1: 1 – Скаскевіч Яўген (07. Жаўняровіч Дзяніс).

Жоўта картка – Кісялёў Уладзіслаў «Аўта» (Маладзечна) (19. за небяспечную гульню).

1:2 – Жаўняровіч Дзяніс (19).

1:3 – Мацкевіч Ягор (27).

2:3 – Сяргееў Арцём (27).

Лепшы ігрок матчу: Жаўняровіч Дзяніс «Металург» (Маладзечна)

Зборная восьмага тура:

(4) Вайда Аляксандр «Аўта» (Маладзечна)

Жаўняровіч Дзяніс «Металург» (Маладзечна)

(2) Ігнацьеў Анатоль «Dilis» (Маладзечна)

(2) Варэнікаў Аляксандр «Old School» (Маладзечна)

Янэль Дзмітры «Беразінцы» (Маладзечанскі раён).

Суддзі:

Матусевіч Аляксандр (Маладзечна)

Сімашкевич Вадзім (Алёхнавічы)

Лепшы ігрок восьмага тура – Жаўняровіч Дзяніс «Металург» (Маладзечна).

Інфаграфіка забяспечаная арганізатарамі.