Інфаграфіка забяспечаная арганізатарамі.

15 летні Чэмпіянат па міні-футболе імя Мікалая Палухі ў Маладзечне блізіцца да завяршэння. 7 верасня каманды згулялі ў дзявятым туры. За межамі гульні па выніках дзявятага тура засталіся маладзечанскія каманды «Old School», «Маладзёжка» і «Sporting». Арганізатары дзякуюць ім за гульню і чакаюць на Чэмпіянаце ў 2022 годзе.

А мы прапануем вынікі дзявятага тура.

«Union» (Смаргонь) – «Old School» (Маладзечна) 3: 2 (3:0)

1:0 – Зыкаў Аляксей (06. Захаркевіч Захар).

Жоўтая картка  – Захарэвіч Захар «Union» (Смаргонь) (12. за небяспечную гульню).

2:0 – Захарэвіч Захар (14).

3:0 – Кузьмянок Пётр (19. Захаркевіч Захар).

Жоўтая картка – Кузьмянок нок Пётр «Union» (Смаргонь) (28. за неспартыўныя).

3:1 – Ганчароў  Дзмітры (33. Варэнікаў Аляксандр).

3:2 – Варэнікаў  Аляксандр (40. Смаленскі Андрэй).

Лепшы ігрок  матчу – Захарэвіч Захар «Union» (Смаргонь)

«Беразінцы» (Беразінскае) – «Аўта»  (Маладзечна) 2:5 (0:1)

0: 1 – Карлёнок Яўген (15).

0:2 – Сяргееў Арцём (21. Пташук Дзяніс).

0:3 – Карлёнок Яўген (23. Сяргееў Арцём).

1:3 – Ермакоў Арцём (29. Марцінкевіч Андрэй).

1:4 – Сяргееў Арцём (33. Пташук Дзяніс).

1:5 – Карлёнок Яўген (37).

2:5 – Грыб Арцём (39).

Лепшы ігрок матчу: Карлёнок Яўген «Аўта»  (Маладзечна)

«Металург» (Маладзечна) – ЛСК «ІВА» (Маладзечна) 3:2 (1:2)

0: 1 – Хаткевіч Міхаіл (08).

1: 1 – Мацкевіч Ягор (10. Скаскевіч Яўген).

1: 2 – Палянскі Аляксандр (15. Харэцкі Аляксандр).

2: 2 – Камель Павел (31).

3: 2 – Камель Павел (35).

Чырвоная картка  – Ясюкевіч Яўген ЛСК «ІВА» (Маладзечна) (37. за зрыў перспектыўнай атакі).

Жоўтая картка – Ярашэвіч Аляксандр ЛСК «ІВА» (Маладзечна) (37. парушэнне колькаснага складу).

Лепшы ігрок матчу – Якаўлеў Ігар «Металург»  (Маладзечна).

«Sporting»  (Маладзечна) –  «Маладзёжка» (Маладзечна) 3:4 (1:2)

0:1 – Масевіч Аляксандр (02. Кашко Аляксей).

0:2 – Саханько Дзяніс (05. Масевіч Аляксандр).

1:2 – Раманоўскі Віктар (09. Раманоўскі Дарый).

Жоўтая картка – Бартош Аляксандр «Маладзёжка» (Маладзечна) (16. за грубую гульню).

2: 2 – Лашук Анатоль  (24. Раманоўскі Дарый).

3: 2 – Раманоўскі Віктар (26).

3: 3 – Костачка Раман (37. Бартош Аляксандр).

3: 4 – Бартош Аляксандр (40. Кохан Ігар).

Лепшы ігрок матчу – Бартош Аляксандр «Маладзёжка» (Маладзечна)

Зборная дзявятага тура:

Якаўлеў Ігар «Металург» (Маладзечна)

Захарэвіч Захар «Union» (Смаргонь)

Карлёнок Яўген «Аўта» (Маладзечна)

Бартош Аляксандр «Маладзёжка» (Маладзечна)

Камель Павел «Металург» (Маладзечна).

Суддзі:

Жукоўскі Уладзімір (Маладзечна)

Майцюшонак Ігар (Маладзечна).